26 listopad 2022

Bezpiecznie podczas meczu Polonia Trzebnica – Górnik Wałbrzych

fot. KPP w Trzebnicy
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy wraz z policjantami z OPP Wrocław zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Polonia Trzebnica i Górnik Wałbrzych. Mundurowi dbali o bezpieczeństwo wokół stadionu i na trasach dojazdowych. Podczas zabezpieczenia spotkania nie doszło do żadnych incydentów, ani też zakłóceń spokoju.
REKLAMA

Dzisiaj na stadionie miejski w Trzebnicy odbył się mecz piłki nożnej IV ligi pomiędzy drużynami Polonia Trzebnica i Górnik Wałbrzych. Do zabezpieczenia skierowano odpowiednie siły policyjne. Funkcjonariusze prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni na trasach dojazdowych oraz wokół stadionu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i zapobieżenia incydentom, trzebnickich policjantów wspierali mundurowi z wrocławskiego oddziału prewencji.

To właśnie w skutek podjętych działań i aktywności stróżów prawa, możliwe było jak najefektywniejsze rozdysponowanie sił, a co za tym idzie, zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Spotkanie sportowe przebiegało bez zakłóceń, a w trakcie zabezpieczenia nie odnotowano żadnych incydentów związanych z naruszeniem porządku.

st. asp. Daria Szydłowska

KPP Trzebnica

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Trzebnica
2.6°C
wschód słońca: 07:30
zachód słońca: 16:39
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Trzebnicach

kiedy
2023-02-17 18:00
miejsce
Obornicki Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-05 16:00
miejsce
Gminne Centrum Kultury i Sztuki,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-22 16:00
miejsce
Gminne Centrum Kultury i Sztuki,...
wstęp biletowany